Ubytování Vyhlídka - podrobnosti

budova Vyhlídka - interiér

Termíny: Chata v provozu od 5. 6. do 18. 9., sezóna je od 3. 7. do 21. 8. V sezóně mají přednost týdenní pobyty od neděle do neděle. U týdenních pobytů nástup v neděli od 15.00 do 18.00 hodin, odjezd v neděli do 10.00 hodin, možnost individuální domluvy.

Ceny: Cena týdenního pronájmu celého objektu v sezóně je 5000,- Kč do počtu čtyř lidí včetně, za každou další osobu se pronájem zvyšuje o 500,- Kč za týden. Do počtu osob se započítávají všechny osoby včetně dětí každého věku.

Mimo sezónu nebo při zkráceném pobytu poskytujeme slevu 30%, tj. cena je od 3500,- Kč.

Zvýšení pronájmu za velkého a středního psa je 800, - Kč za týden, za malého psa nebo jiné zvíře je 500,- Kč za týden.

V ceně pronájmu nejsou zahrnuty náklady na elektrickou energii a rekreační poplatek obci.

budova Vyhlídka - interiér

Při převzetí klíčů od objektu je nutno složit kauci ve výši 2000,- Kč, která je vrácena zpět v plné výši, pokud nájemník nezpůsobil škodu. Lůžkoviny a povlečení je k dispozici. Pokud nechcete provádět závěrečný úklid, je možné se domluvit na zvýšení pronájmu o 400,- Kč.

Vybavení chaty: Na chatě není zavedena voda, pouze elektřina, objekt je dobře vybaven vědry kanystry a umyvadly pro provoz bez vody. Zásobování pitnou vodou je zajištěno z blízké studny s pumpou. K pití se doporučuje balená voda.
WC je splachovací napouštěné čerpadlem vodou z rybníka, jen při mimořádně nízkém stavu vody nejde používat, a musí se zalévat vědrem.
Při chladnějším počasí je možno si přitopit krbem v obývacím pokoji, osvědčeným palivem jsou dřevěné brikety.

Rybolov: Rybník Komorník je chovný rybník, není možné na něm rybařit. Sportovní rybolov je možné provozovat na rybářském revíru Hamerský potok, vzdáleném 4 km. Další možností je soukromý rybník Amerika a další rybníky, vzdálené cca 6 km, kde mohou klienti rybařit bezplatně, pokud jsou ryby vraceny do vody.

Ostatní: Parkování pro několik aut 10 metrů od objektu na soukromém pozemku. Kola se uskladňují ve sklepě, výjimečně i na verandě.

GPS: Loc: 49°8'15.939"N, 15°11'32.553"E

>> Zpět na Vyhlídku