Ubytování Vyhlídka

budova Vyhlídka - pohled na budovu

Chata s výhledem na známý rybník Komorník se nachází asi 30 m od jeho břehu. Poloha chaty a příroda v okolí Vám pomůže navodit prázdninovou atmosféru pro dovolenou rodiny nebo skupiny přátel.

Nachází se v známé a vyhladávané oblasti České Kanady, která je bohatá na historické, přírodné a kulturní památky. Zajímavosti v blízkém i vzdálenějším okolí jsou podrobně popsány v tipech. Zachovalá příroda v okolí je proslulá jako rybářský, cyklistický a rybářský ráj. Doporučená kapacita objektu je 2-6 osob, maximální 8 osob.

Vybavení chaty: V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj se dvěmi přistýlkami a ložnice s palandou a válendou oddělená pouze závěsem. V podkroví přístupném po posuvném žebříkovém schodišti je třílůžková ložnice. Chata má prostornou prosklenou verandu s výhledem na rybník, kterou oceníte v případě nepřízně počasí. Kuchyně s jídelním koutem je vybavena vařičem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, lednicí a nádobím. Klienti mají k dispozici zahradní nábytek, loďku, ohniště a dřevo. Přístup k vodě je lehce svažitý přes vlastní pozemek.

Cena týdenního pronájmu celého objektu v sezóně od 5000,-Kč. Podrobný popis, termíny, ceny a další informace. Je možno přivézt si psa nebo jiné zvíře. Parkování aut u objektu, úschova kol v uzamčeném sklepě.

>> Zpět na ubytování