Ubytování Vodní ráj - podrobnosti

Pohled na chatku

Termíny: Chata v provozu od 29. 5. do 25. 9., sezóna od 3.7. do 21. 8. V sezóně přednostně týdenní pobyt od neděle do neděle. V ostatním období pobyt od 2 nocí. U týdenních pobytů nástup v neděli od 15.00 hodin, odjezd do 10.00 hodin, samozřejmě je možnost individuální domluvy.

Ceny: Cena týdenního pronájmu celého objektu v sezóně je 4700,- Kč pro 1-2 lidi, za každého dalšího se zvyšuje o 300,- Kč za týden. Do počtu osob se započítávají všechny osoby včetně dětí každého věku. Mimo sezónu je základní cena za týden 3400,- Kč a opět se zvyšuje o 300,- Kč dle počtu ubytovaných.

Pronájem chaty mimo sezónu na 4-5 dní stojí 2700,- Kč, na kratší dobu 2400,- Kč za chatu a pobyt. Zvýšení pronájmu za zvíře je 600,- Kč. V ceně není rekreační poplatek městu.

Pohled na chatku

Ceny jsou smluvní - pro delší mimosezónní pobyty a při opakovaných pobytech je možno vyjednat individuální slevy.

Při převzetí klíčů od objektu je nutno složit kauci ve výši 2000,- Kč. Kauce je vrácena zpět v plné výši při zpětném předání klíčů, pokud nájemník nezpůsobil škodu. Pokud se vám nechce provádět závěrečný úklid, je možné se domluvit na zvýšení pronájmu o 300,- Kč.

Rybolov: Rybník Komorník je chovný rybník, na kterém není možné rybařit. Sportovní rybolov je možné provozovat na rybářském revíru Hamerský potok, vzdáleném 1 km. Další možností jsou soukromé rybníky Amerika a Rakouský vzdálené 3 km a další soukromé rybníky, kde mohou nájemci chaty chytat bezplatně, pokud ryby vracejí do vody.

Ostatní: Parkování dvou aut vedle chaty. Kola uskladněna v objektu. Pitná voda se dováží v kanystech, které jsou k dispozici. Na začátku pobytu je dostatek vody k dispozici. Chata je vhodně vybavena dostatkem kanystrů, nádob a světel pro pobyt bez vody a elektřiny. Lůžkoviny a povlečení k dispozici. Přístup k vodě je přes vlastní pozemek.

GPS: Loc: 49°8'50.084"N, 15°12'2.995"E

>> Zpět na Vodní ráj