Ubytování Vodní ráj

Pohled na chatku

Romantická chata je umístěná přímo na břehu rybníka Komorník na samotě v malém březovém háječku. Na vodovod ani elektřinu v této chatě nenarazíte, zato její poloha je mimořádně atraktivní vzhledem k bezprostřední blízkosti vody a zároveň vysoké míře soukromí. Je vhodné pro lidi, kteří si na dovolené chtějí odpočinout od civilizace a hledají soukromí.

Leží v turisticky zajímavé oblasti České Kanady, bohaté na historické, kulturní a přírodní památky. Nabízí mnoho možností výletů a další zajímavosti v blízkém i vzdálenějším okolí. Krásná a nedotčená příroda v okolí je proslulá jako houbařský, rybářský a cyklistický ráj. V nedalekém Strmilově vzdáleném asi jeden kilometr je několik obchodů a restaurací.

Vybavení: V obytné místnosti je patrová postel a kuchyňský kout, na verandě jsou dvě válendy a jedno lůžko, kuchyně je vybavena nádobím, plynovým vařičem a petrolejovou lampou. WC je splachovací vodou z rybníka. V přístavku se skladuje loď a kola. Klientům je k dispozici kánoe, zahradní nábytek a ohniště. Parkování těsně vedle objektu. Je možno přivézt si psa nebo jiné zvíře.

Kapacita objektu je maximálně 5 osob. Cena týdenního pronájmu celého objektu v sezóně je od 4700,- Kč. Podrobný popis, termíny, ceny a ostatní informace.

V blízkosti chaty je historická vojenská atrakce bunkr ŘOP z druhé světové války.

>> Zpět na ubytování