Nabídka ubytování

Penzion Gambit se nachází přímo na náměstí ve Strmilově. Historie domu spadá do 13. stol., kdy byl postaven řádem němckých rytířů. V penzionu je možné si pronajmout 4 apartmány, výhodou je i samostatná kuchyně, hřiště nebo tělocvična.

Penzion Rošáda se nachází v obci Kunžak. Pronájem penzionu je vhodný pro rodiny s dětmi. Penzion Rošáda je úzce spjata s šachovými turnaji. Pořádalo se zde např. mistrovství v šachu 2001. V domě jsou k dispozici 3 apartmány a 4 samostatnné pokoje. V domě se také nachází malá tělocvična, kuchyně a jídelna a dvě prostorné společenské místosti.

Zděná chata vhodná pro skupinu přátel nebo dvě až tři rodiny. Nachází se na okraji rybníka Komorníka a v blízkosti chaty Orlí hnízdo. V přízemí se nachází prostrorný obývací pokoj a balkón s výhledem na rybník. V rybníku se můžete koupat nebo si vzít loďku, která k této chatce také patří. Pokud byste chtěli trávait čas venku, je k dispozici zahradní nábytek. Jako pohybovou aktivitu si zde můžete zahrát stolní tenis.

Chata Orlí hnízdo je necelých 50m od rybníka Komorníka, ke kterému má přístup přes vlastní pozemek. V blízkosti je také chata Eldorádo. V přízemí se nachází obývací pokoj, v podkroví dvě dvoulůžkové ložnice. Pro zájemce je k dispozici také zahradní nábytek, venkovní ohniště a loďka, která je společná s chatkou Eldorádo a Vyhlídkou.

Chatka Vyhlídka se nachází zhruba 30m od břehu rybníka Komorníka. V přízemí se nachází obývací pokoj s dvoulůžkem a ložnice s dalšími třemi lůžky oddělená pouze závěsem. V podkroví přístupném po posuvném žebříkovém schodišti je třílůžková ložnice. Chata má prostornou prosklenou verandu s výhledem na rybník, kterou oceníte v případě nepřízně počasí.

Chata se nachází u lesa asi 50 metrů od známého jihočeského, rekreačního rybníka Komorníka. Poloha chaty, okolní příroda a úprava vegetace v okolí chaty nabízí ideální poklidné prostředí vhodné pro relaxaci stranou civilizace. V hlavní obytné místnosti jsou dvě samostatná lůžka a rozkládací dvougauč a kuchyňský kout, v druhé místnosti je jedno lůžko. Chata je elektrifikovaná, nemá zaveden vodovod. Kuchyně je vybavena vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a nádobím.

Chata se nachází na samotě, asi 200 metrů od známého jihočeského rybníka Komorníka. Na vodovod ani na elektřinu v této chatě nenarazíte, zato nabízí romantickou atmosféru a téměř dokonalé soukromí uprostřed lesa, kterým je chata obklopena.

Romantická chata s dokonalým výhledem na známý jihočeský rybník Komorník leží přímo na jeho břehu na samotě v březovém háječku. Na vodovod ani elektřinu v této chatě nenarazíte, zato její umístění je mimořádně atraktivní vzhledem k bezprostřední blízkosti vody a zároveň vysoké míře soukromí.