Ubytování Orlí hnízdo

budova Orlí hnízdo - exteriér

Romantická chata Orlí hnízdo vám může poskytnout pobyt v uklidňující jihočeské přírodě. Je vhodná pro rodinu nebo skupinu přátel. Leží necelých 50 metrů od břehu známého jihočeského rybníka Komorníka, má přístup k vodě přes vlastní pozemek.

Nachází se v turisticky velice proslulé oblasti České Kanady. Zajímavosti z blízkého i vzdálenějšího okolí a možnosti výletů jsou podrobně popsány v tipech. Nedotčená a krásná okolní příroda je pravý cyklistický, houbařský a rybářský ráj.

Doporučená kapacita objektu je 2 až 6, maximální 8 osob. Cena týdenního pronájmu celého objektu v sezóně od 6800,- Kč. Podrobný popis, termíny, ceny a ostatní informace.

Vybavení chaty: Do chaty se přichází prosklenou verandou. V přízemí je obývací pokoj s kuchyňským koutem, jídelní stolem a krbem a dále sociální zařízení - sprcha, umyvadlo, WC. V podkroví přístupném po příkrém schodišti najdeme dvě uzavřené třílůžkové ložnice. Dále je v podkroví další dvoulůžková průchozí ložnice. Kuchyně je vybavena vařičem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, lednicí a dostatkem nádobím. Klienti mají k dispozici zahradní nábytek, ohniště s dřevem z okolního lesa a loďku.

Je možno přivézt si sebou psa nebo jiné zvíře. Parkování aut u objektu. V nedalekém Kunžaku je mnoho obchodů a restaurací, v sezóně je otevřena nejbližší restaurace asi 200 metrů daleko.

>> Zpět na ubytování