Ubytování Lesní azyl - podrobnosti

Příroda v okolí Lesního azylu

Termíny: Objekt v provozu od 5. 6. do 11. 9. Sezóna od 3. 7. do 21. 8., v sezóně přednostně týdenní pobyt od neděle do neděle. U týdenních pobytů nástup v neděli od 15.00 do 18.00 hodin, odjezd v neděli do 10.00 hodin, je možnost individuální domluvy.

Ceny: Cena týdenního pronájmu celého objektu v sezóně je 4000,- Kč pro tři lidi, za každého dalšího se zvyšuje o 300,- Kč za týden. Do počtu osob se započítávají všechny osoby včetně dětí každého věku.

Mimo sezónu nebo při kratším pobytu je sleva 15% tj. od 3400,- Kč. Zvýšení pronájmu za zvíře je 500,- Kč za týden. Pokud se vám nechce provádět závěrečný úklid je možné domluvit zvýšení pronájmu o 400,- Kč.

Příroda v okolí Lesního azylu

Při převzetí klíčů od objektu je nutno složit kauci ve výši 2000,- Kč. Kauce je vrácena zpět v plné výši při zpětném předání klíčů, pokud nájemník nezpůsobil škodu.

Rybolov: Rybník Komorník je chovný rybník, na kterém není možné rybařit. Sportovní rybolov je možné provozovat na rybářském revíru Hamerský potok, vzdáleném 3 km. Další možností je soukromý rybník Amerika, vzdálený 5 km, a několik dalších rybníků, kde mohou nájemci chaty chytat bezplatně, pokud jsou ryby vraceny do vody.

Vybavení: V chatě je dobře vybavený kuchyňký kout s kuchyňskou linkou, nádobím a plynovým vařičem. K dispozici jsou také umyvadla, dřezy, vědra, kanystry, petrolejka i svícny, potřebné k provozu chaty.

Ostatní: Parkování těsně u objektu, v případě deštivého počasí 50 m od objektu. Zásobování vodou je zajištěno z blízké studny s pumpou. K pití je doporučena balená voda, kanystry s pitnou vodou jsou na začátku pobytu k dispozici. Rekreační poplatek obci pro dospělého činí 10,- Kč denně.

GPS: Loc: 49°8'23.774"N, 15°11'33.373"E

>> Zpět na Lesní azyl