Ubytování Lesní azyl

Pohled na chatku

Chata se nachází v lese na polosamotě, asi 200 metrů od známého jihočeského rybníka Komorníka. Na elektřinu ani vodovod v této chatě nenarazíte, zato nabízí úžasnou romantickou atmosféru a soukromí uprostřed lesa, kterým je obklopena.

Nachází se v turisticky známé oblasti České Kanady bohaté na historické, kulturní a přírodní památky. Možnosti výletů a další zajímavosti v okolí jsou podrobně popsány v tipech. Nedotčená okolní příroda je proslulá jako houbařský, rybářský a cyklistický ráj.

Vybavení: čtyři lůžka v podkroví, gaučík v obytné místnosti s kuchyňským koutem, suché WC v objektu, oddělené od obytných místností. K dispozici je petrolejová lampa, plynový vařič, nádobí a povlečené lůžkoviny. Dále je k dispozici zahradní nábytek, ohniště, dřevo v blízkých lesích a loďka společná pro dvě chaty.

Kapacita objektu je 5 osob. Cena týdenního pronájmu celého objektu v sezoně je 4000,- Kč pro tři lidi, při více lidech se zvyšuje o 300,-Kč za týden za každého dalšího. Podrobný popis, termíny, ceny a ostatní informace.

V nedalekém Kunžaku je mnoho obchodů a restaurací, v sezóně je otevřena nejbližší restaurace s obchodem vzdálená asi 500m. Je možno přivézt si psa nebo jiné zvíře. Parkování těsně u objektu, v případě deštivého počasí 50 m od objektu. Přístup k vodě kompletně přes vlastní pozemek. V Komorníku není možné chytat ryby, klienti ale mohou zadarmo rybařit na několika soukromých rybnících v okolí.

>> Zpět na ubytování