Ubytování Hobití doupě

Hobití doupě - pohled na budovu

Chata se nachází 50 metrů od známého rekreačního rybníka Komorníka. Poloha chaty, její umístění mimo cestu a úprava vegetace v okolí chaty nabízí poklidné prostředí pro relaxaci stranou od civilizace. Chatu uvítají spíše lidé, kteří na dovolené chtějí žít jako trampové.

Nachází se v turisticky velice zajímavé oblasti České Kanady bohaté na historické, kulturní a přírodní památky. Krásná a nedotčená příroda v okolí je proslulá jako houbařský, rybářský a cyklistický ráj.

Vybavení: V hlavní obytné místnosti jsou dvě samostatná lůžka, rozkládací gauč a kuchyňský kout, v druhé místnosti je jedna přistýlka. Kuchyně je vybavena vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, lednicí a nádobím. Zalévací WC (vodou z rybníka) je v objektu. Chata je elektrifikovaná, nemá zaveden vodovod.

Chata má prostornou zastřešenou verandu, kterou oceníte při nepřízni počasí. Klinetům je k dispozici zahradní nábytek, loďka, ohniště a dřevo na oheň z okolního lesa.

Chata je pro 4 osoby. Cena týdenního pronájmu v sezóně je 4400,- Kč až pro 3 lidi, a za každého dalšího se zvyšuje o 500,- Kč. Podrobný popis, termíny, ceny a ostatní informace.

Je možno přivézt si sebou psa nebo jiné zvíře. Parkování 20m od objektu. Kola lze uskladnit v uzavřené chodbičce. V nedalekém Kunžaku je několik obchodů a restaurací, v sezóně je otevřena nejbližší restaurace asi 400 metrů daleko. Přístup k vodě kompletně přes vlastní pozemek.

>> Zpět na ubytování