Apartmány v penzionu Gambit

Lorenzův apartmán

Z obytných prostor penzionu zabírá tento apartmán nejpůvodnější a nejméně aktuálně rekonstruovanou část s okny do náměstí a s interiérem z předminulého století. Celkem logicky je tedy název odvozen od posledního soukromého majitele domu.

Maximální kapacita pět lůžek a dvě přistýlky. Má obývací pokoj s třemi lůžky a dvěma přistýlkami, ložnici s dvěma lůžky, kuchyni, chodbičku a sociální zařízení.

Radouchův apartmán

Z nejstarodávněji působícího (nicméně naprosto moderně vybaveného) apartmánu přímo vane duch pradávných osadníků, takže název upomíná na zakladatele dávno zaniklé osady, která ležela asi 2km severozápadně od Strmilova a ze které zbyl jenom rybník Amerika, na který hosté často jezdí rybařit. Je vybaven koupelnou.

Maximální kapacita čtyři lůžka a dvě přistýlky, má pokoj a sociální zařízení.

Citadela

Pojmenování kompletně vybaveného luxusního apartmánu navazuje na funkci této části domu v dávné historii, kdy dům tvořil významnou součást městské fortifikace. Ačkoliv tato část domu byla předtím, než stavbu těžce poznamenaly opakované požáry, patrně podstatně vyšší, i v současnosti poskytuje mimořádně atraktivní výhled na krásnou krajinu jižně od Strmilova.

Maximální kapacita čtyři lůžka a čtyři přistýlky. Skládá se z jednoho pokoje s kuchyňským koutem, šatny a sociálního zařízení.

Floriánův apartmán

Výhled z okna v této nenápadné části domu směřuje na rybníky Hejtman a Komorník, které jsou jednoznačnou krajinnou dominantou Strmilovska a jejichž trochu opomíjeným základem byl v polovině 16.století vynikající stavitel rybníků Florián Pravětický, kterého tedy název apartmánu připomíná. Vedle toho se v minulosti této část domu s ohledem na pověsti přezdívalo "Pytlácká Cimra".

Maximální kapacita tři lůžka a pět přistýlek. Skládá se z průchozího pokoje se třemi lůžky a třemi přistýlkami, dvoulůžkové ložnice, WC, koupelny, kuchyně a chodby.

Apartmány Radouch a Citadela jsou přístupné po strmějším schodišti, lze k nim připojit dvě tmavé ložničky s maximální kapacitou pět přistýlek a další sociální zařízení s vanou.