Ubytování Eldorado - podrobnosti

budova Eldorádo exteriér

Chata je v provozu celoročně, hlavní sezóna sezóna je od 2. 7. do 20. 8., vedlejší sezóna v termínech 25.6.-2.7. a 20.8.-3.9. V sezóně jsou upřednostňovány týdenní pobyty od soboty do soboty. V ostatním období pobyt od 2 nocí. U týdenních pobytů nástup v sobotu od 15.00 do 18.00 hodin, odjezd v sobotu do 9.00 hodin, samozřejmě je možnost individuální domluvy dle požadavků klienta.

Chata se pronajímá pouze jako celek. Doporučená kapacita objektu je 7-11 lidí.

Cena týdenního pronájmu celého objektu v hlavní sezóně je 12000,- Kč pro až sedm osob. Za každou další osobu do počtu deseti včetně se cena zvyšuje o 900,-Kč za týden, od jedenácté osoby se pronájem zvyšuje o 600,- Kč za týden. Děti do 15 let mají slevu 50,-Kč denně.

V době vedlejší sezóny poskytujeme slevu 30%, tj. 8400,- Kč pro až 7 osob, za každého dalšího se pronájem zvyšuje o 600,- Kč za pobyt.

Mimo sezónu při týdenním pronájmu poskytujeme slevu 50%, pro dva lidi snižujeme na 4900,- Kč.

Pronájem chaty mimo sezónu na 4-6 dní stojí 5000,-Kč za pobyt do počtu 7 osob, za každého dalšího se se zvyšuje o 500,- Kč. Naopak pro dva lidi snižujeme na 4000,- Kč. Pronájem chaty na víkend stojí 5000,- Kč za pobyt pro až deset lidí, za každého dalšího se připlácí 300,- Kč. Pro dva lidi snižujeme na 4000,- Kč.

Cena pronájmu okolo Silvestra se zvyšuje na 20000,- Kč za pobyt pro až 14 osob a týden.

budova Eldorádo exteriér

Ceny jsou smluvní - pro delší mimosezónní pobyty a při opakovaných pobytech je možno vyjednat individuální slevy.

Do počtu osob se započítávají všechny osoby včetně dětí každého věku. Zvýšení pronájmu za velkého a středního psa je 800,-Kč za týden za malého psa a jiné zvíře je 500,- Kč za týden. V ceně nejsou zahrnuty náklady na elektrickou energii a rekreační poplatek obci.

Při převzetí klíčů od objektu je nutno složit kauci ve výši 2000,- Kč, která je vrácena zpět v plné výši při zpětném předání klíčů, pokud nájemník nezpůsobil škodu. Pokud nechcete provádět závěrečný úklid, je možné se domluvit na zvýšení pronájmu o 700,- Kč.

Vybavení kuchyně: lednice, elektrický sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice a nádobí.

Vytápění:V chatě jsou instalována dvoje elektrická akumulační kamna, jedny jsou v obýváku v přízemí, druhá akumulační kamna jsou umístěna v levé ložnici v prvním patře. Při otevřených dveřích je jimi možno přitopit ve všech ložnicích. V obývacím pokoji jsou také krbová kamna. Nejosvědčenějším topivem jsou dřevěné brikety, Teplá voda je ohřívána bojlerem o obsahu 125 litrů. Pokud v něm dojde voda, je v koupelně přímotopný ohřívač.

Rybolov: Rybník Komorník je chovný rybník, na kterém není možné rybařit. Sportovní rybolov je možné provozovat na rybářském revíru Hamerský potok, vzdáleném 4 km. Další možností je soukromý rybník Amerika, vzdálený 6 km, kde mohou nájemci chaty chytat bezplatně, pokud jsou ryby vraceny do vody. Stejné podmínky platí i na dalších třech soukromých rybnících v okolí.

Ostatní: Na chatě jsou k dispozici lůžkoviny i povlečení. Parkování dvou osobních aut je 10 metrů od objektu, další auta parkují také na soukromém pozemku 15 metrů od chaty u cesty. Kola se uskladňují ve sklepě. V době většího sucha, hlavně ke konci sezóny, se zhoršuje kvalita vody, pro přímé pití se doporučuje balená voda. Při vyšším obsazení chaty je nutno šetřit s vodou, odpovídá tomu menší zvýšení ceny pronájmu za přistýlky. Přistýlky jsou běžná lůžka např. snížená, rozkládací gauč nebo dvoulůžka, ne spartakiádní lehátko. V případě zimních a silvestrovských pobytů může být problém se sjízdností cesty k chatě kvůli sněhu. V tomto případě je nutno parkovat na asi 400 metrů vzdáleném odpočívadle u hlavní silnice Kunžak – Strmilov. Kompenzací je snížení ceny pronájmu o 2000,-Kč.

GPS: Loc: 49°8'10.761"N, 15°11'32.565"E

>> Zpět na Eldorado