Ubytování Eldorado

budova Eldorádo exteriér

Luxusní chata stojící u rybníka Komorníka v sobě spojuje zdánlivě neslučitelné - pohodlné komfortní ubytování a krásné přírodní prostředí jižních Čech. Chata je zděná a vytápěná, obyvatelná i za chladného počasí. Rybník Komorník je dostatečně velký, jeho rozloha je 62 ha, má písčité dno a navíc dobrou průtočnost, a proto v jeho vodě nejsou sinice. Můžete se v něm bez obav koupat celou sezónu. Ma chatě je k dispozici kánoe i pramice. Mimo vodní sporty poskytuje chata výborné podmínky pro turistiku i cykloturistiku, okolí je doslova protkáno množstvím jedinečných lesních cyklostezek.

Nachází se ve známé turisticky velice zajímavé oblasti České Kanady bohaté na přírodní,historické a kulturní památky. Možnosti výletů i další zajímavosti v blízkém i vzdálenějším okolí jsou podrobně popsány tipech. Klienti ubytovaní na chatě mají možnost zadarmo rybařit na několika soukromých rybnících v okolí, pokud vrací ryby do vody.

Velikostí je chata vhodná pro dvě tři rodiny nebo skupinu přátel. Doporučená kapacita objektu je 4-11 osob, maximální 14 osob. Cena týdenního pronájmu celého objektu v létě od 8400,- Kč, mimo sezónu 4000,- Kč. Velice výhodné ceny pro větší skupiny a mimo sezónu. Podrobný popis, termíny, ceny a ostatní informace.

budova Eldorádo interiér

Vybavení: V přízemí objektu je prostorný obývací pokoj vybavený sedacím nábytkem, z kterého se vchází na velký zastřešený balkón s výhledem na celé malebné panorama rybníka. Dále se v přízemí nachází koupelna se sprchou, oddělené WC a kuchyně. V patře jsou dvě třílůžkové ložnice s přistýlkami a jedna dvoulůžková ložnice s přistýlkou. V podkroví přístupném po příkrém schodišti jsou tři přistýlky. Klienti mají k dispozici zahradní nábytek, stolní tenis, ohniště a dřevo z okolního lesa.

Je možno přivézt si sebou psa nebo jiné zvíře. Parkování aut u objektu.

>> Zpět na ubytování